Právě probíhá změna menu!

Květen 2016

Povídka:Ellie(1-začátek)

30. května 2016 v 15:28
Ahoj!Rozhodla jsem se udělat povídku na pokračování. Nenapadal mě žádný název, tak jsem vymyslela Ellie.


Ahoj,jmenuji se Ellie.Jsem docela normální holka.Jen se mi stalo něco,co pozitivně a potom i negativně ovlivnilo můj život.

Tenkrát mi bylo 11 let.Založila jsem si YouTube kanál jako spousta dalších dívek v mém věku.Byla jsem skoro poslední,kdo ho z mé třídy neměl.Nevěděla jsem,jak ho pojmenovat,tak jsem vymyslela random jméno,Cute Icecream.

Dál jsem řešila,jaký druh videa natáčet (let's play,fashion,entertaiment),ale vzhledem k tomu že jsem věděla,že zpívám slušně,tak jsem si stáhla hudbu a začala prostě zpívat.Zkoušela jsem i klipy k písničkám,ale to mi moc nešlo.

Asi po měsíc kouknu na odběratele,a co nevidím:5 tisíc odběratel a komentáře tipu:Týjo,seš nadaná!Málem jsem vyskočila do stropu.Netušila jsem,že se to tak chytne!

Chvilku po tom,co jsem koukla na odběratele,jsem ještě koukla na email,jestli nepíše nějaká kámoška nebo tak.Místo toho vidím neznámou adresu,ale stejně to rozkliknu.Psalo setam:Dobrý den,viděli jsme vaše videoklipy a jste nadaná!Rádi bychom s vámi spolupracovali.

Dlouho jsem se rozmýšlela.Nakonec jsem napsala:Ano,ráda,domluvíme se na termínu?a notebook zaklapla.

To je pro první díl vše!Co myslíte že se stane dál?Stane se Ellie hvězdou?

Recenze na EOS

24. května 2016 v 14:10 Recenze
Ahoj!
Dnes vám přináším recenzi na můj oblíbený balzám na rty od značky EOS.

Co to vlastně EOS je?

EOS je vlastně značka.Už tedy vyrobili spoustu druhů balzámů na rty a novinkou na trhu je i krém na ruce (krásně voní,ale nevyzkoušela jsem ho).

Jak jsem se k němu dostala?

Celé hpd.cz o tom psalo (ok,ne celé)Smějící se.Mě to zaujalo,ale nechtěla jsem mámě o tom říct,myslela jsem že to bude pro ní pitomost a zbytečně utracené peníze.Nedávno,úplnou náhodou,se o mém přání doslechla.K mému překvapení jí to nepřipadalo jako blbost a začala ho schánět.Nemohla ho najít,prolezly jsme hodně obchodů až jsme došly do Tety.Tam jsme konečně našly.Jindy by prý měli i jinde,jenom ta firma jim to nedodala.V Tetě jsem vybírala ze dvou druhů:Letní plody vs. Borůvka s něčím (bohužel nevím coZamračený).Kvůli barvě a těch borůvek jsem tedy rozhodla pro borůvky.A tak jsem se dostala k mému prvnímu,a zatím jedinému EOSu.

Je k dostání?

Ano,ale teď zrovna málo.Teta ho tedy má,ale bohužel jsem vzala předposlední v obchodě.Ale nebojte,brzy mají dorazit.Mrkající

Jsem s ním spokojená?

Ano,zvlášť ta vůně.Áh,jak je krásná.

Jaký druh doporučuji?

Určitě ty borùvky.Mají modrou barvu (obal).Je tam napsáno Blueberry and A...Spolužčka však ze zkušenosti doporučuje i Mátu,Lesní plody a Vanilku.

Kolik si máš připravit peněz?

No jo,kvalita stojí hodně.Do obchodu si přirav 180 Kč a víc.Na E-shopech stojí zhruba o 20 Kč míň (Tedy jak kde)

Na co si dát pozor?

Moje spolužačka mě upozornila na falšované výrobky.Poznáte je podle čáry uprostřed, kterou nemají.Ta čára je jenom že se to tam dá otevřít,nijak označená.V dobrých obchodech by měla být jen kvalita.Taky pozor na alergickou reakci.Je v tom vosk a samozřejmě pozor na to,co je to za druh.

Jak nad tím vydělat?

Od spolužačky jsem se dozvěděla, že v cizině se podávají celé komplety.Nevím,jak je to tedy u nás.

Nevýhody to má?

Ano.Účinek je kvalitnější když nanesete víc vrstev.Což je tedy ztráta času i balzámu.

Kolik hvězdiček?

☆☆☆☆(kvůli té nevýhodě)


Můj EOS

Doufám,že se recenz líbila.

Můj šok č.2 (tentokrát s kámoškou)ANEB shoda okolností nebo znamení?

4. května 2016 v 13:51
Ahoj!
No tak dnes se můj šok znovu opakoval.Vše začalo v autobuse.Už jsme byli jednu zastávku od místa,kde jme měly s kámoškou vystoupit.Autobus zastavil na zastávce před tou "naší" a do autobusu se nahrnuli bezdomovci (tentokrát 3).Kámoška si jich oproti minule všimla.Už jsme vstávali z místa a šli ke dveřím.Najednou se jeden bezdomovec zvednul a stoupl si za nás.Kámoška pochopila,že to asi není dobré znamení,tak neustále mačkala tlačítko na otevření dveří.Já jsem jí řekla,že by to mohla rozbít,tak ať toho nechá.Moje důvody byli dva proč jsem jí to řekla:1.Nechtěla jsem,aby to doopravdy rozbila a my to musely vzít jinými dveřmi kolem bezdomovců A 2.Chtěla jsem vypadat nepodezřele.Vše moje úsilí zkazila kámoška tím,že běžela jak splašená.Tentokrát jsme šli stejnou cestou,tak jsem za ní běžela a řekla,ať přestane běžet.Kámoška mě poslechla,ale pořád se ohlížela za sebe.Celý zbytek cesty jsme se nebavili o ničem jiném než o bezdomovcích.Abych kámošku uklidnila,vzala jsem si do ruky deštník jako případnou "zbraň".Udělala jsem chybu,protože lilo jak z konve a já ho měla složený.Když jsme konečně přišli domů,tak jsem se vydala psát tento článek.U dveří mě napadlo to,co je v názvu článku.

A co myslíte vy?Byla to jen náhoda,nebo znamení?

I love DOLPHINS!

Miluji delfíny!